Що змінилося?
У світі нараховується більш ніж сім тисяч різних мов. Хтось володіє тільки своєю рідною, а хтось ще додатково однією чи декількома іноземними мовами. Так італійський кардинал Джузеппе Гаспаро Меццофанті володів 38 мовами практично на рівні носія, а ще близько 40 непогано знав. У ті часи (19 століття) не було ні інтернету, ні самовчителів, ні інших можливостей. Що допомогло Меццофанті освоїти мови?

По-перше, мотивація. Як священнослужитель, він сповідував людей різних національностей і для того, щоб прийняти їх сповідь, він вивчав мови.По-друге, його вчителі. Він вважав за краще вчитися безпосередньо у носіїв мови.
В наш час у багатьох з нас є мотивація. Хтось хоче влаштуватися на престижну роботу в міжнародну компанію, хтось готується до переїзду на постійне місце проживання  до іншої країни.

А ось, як обрати навчальну компанію серед маси учбових центрів – це велике питання. Учбовий центр повинен мати добру репутацію і забезпечувати якісне навчання. Захистити споживачів від неякісних послуг і підвищити довіру користувачів до мовних шкіл допоможе стандарт ISO 29991(«Послуги в області організації вивчення мов – Вимоги»).

«Це стандарт був оновлений у 2020 році. Він встановлює вимоги до послуг з вивчення мов для здобуття нормальної освіти» – зазначає управляючий партнер компанії S.I.C Global Inc. Віктор Колєсніков.

Він наголошує, що даний стандарт не поширюється на процес вивчення мови у школах, університетах, університетах та інших навчальних закладах, де навчання проходить в рамках формальної освітньої програми.