Компанія ТОВ ВКФ «ВІТЛЮС» успішно пройшла процедуру сертифікації та отримала сертифікат НАТО AQAP 2110. Це є незалежним підтвердженням того, що компанія здатна виконувати вимоги НАТО щодо якості та безпеки у своїх процесах та продукції.

Стандарт AQAP 2110 встановлює вимоги до систем менеджменту, які застосовуються в оборонних та промислових підприємствах, що співпрацюють з НАТО. Він охоплює такі аспекти, як керівництво, контроль якості, управління ризиками, постачання, технічні вимоги та безпеку інформації.

Сертифікацію проводив орган сертифікації «Бюро Міжнародної Сертифікації».
“Бюро Міжнародної Сертифікації” є відомим незалежним органом, який займається сертифікацією систем менеджменту компаній відповідно до різних стандартів.

Сертифікат відповідності підтверджує, що ТОВ ВКФ «ВІТЛЮС» встановила та підтримує систему менеджменту якості, що відповідає стандартам НАТО AQAP 2110. Це буде сприяти підвищенню довіри клієнтів і партнерів компанії та створенню нових можливостей для співпраці в оборонній галузі.

ТОВ ВКФ «ВІТЛЮС» є одним із найбільших виробників резинотехнічних виробів в Україні та спеціалізується на виготовлення різного виду складності, габаритного розміру, видів комбінування деталей та виробів з гум та поліуретанів.