Компанія ТОВ «Актив Альянс» отримала сертифікат SIC.SDGs:2022 «Сталий розвиток.  Вимоги до організацій щодо досягнення цілей сталого розвитку». Низка запроваджених соціальних та екологічних заходів, та принципи, яких притримується компанія, свідчать про те, що наразі цілі №№ 4 та 9 є пріоритетними для ТОВ «Актив Альянс».

Ціль 4 Сталого розвитку – “Забезпечення якісної освіти”. Це означає, що компанія активно працює над забезпеченням доступної та якісної освіти для своїх співробітників та громадськості в цілому. Зусилля компанії спрямовані на розвиток освітніх програм, надання навчальних ресурсів, організацію тренінгів або курсів для підвищення кваліфікації та розвитку навичок.

Ціль 9 Сталого розвитку – “Інновації та інфраструктура”. Це свідчить, що компанія приймає активну роль у сприянні сталому розвитку в сфері інновацій та інфраструктури.  Компанія ТОВ «Актив Альянс» працює над розробкою новаторських рішень, впровадженням стійких технологій, розвитком інфраструктури та підтримкою інноваційних проектів.

Отримання сертифікату відповідності SIC.SDGs:2022  від органу сертифікації «Бюро Міжнародної Сертифікації» – це долучення до всесвітнього тренду розвитку та піклування про майбутнє.

Раді, що компанія ТОВ «Актив Альянс» стане прикладом для інших організацій для забезпечення сталого розвитку нашої планети та суспільства.

Вся необхідна інформація, процедура сертифікації та заявка:

https://sdgs-cert.com/