IT-компанія SQUAD Ukraine LLC успішно пройшла сертифікаційний аудит системи менеджменту якості (за стандартом ISO 9001) та інформаційної безпеки (за стандартом ISO/IEC 27001). За підсумком перевірки компанія отримала сертифікати №№ SIC.MS.008.ISO9001.3313 та SIC.MS.008.ISO/IEC27001.3312, зареєстровані в реєстрі Системи Міжнародної Сертифікації (System of International Certification): https://www.sic-global.com/reg-2/.

Аудит здійснювали аудитори органу сертифікації Бюро Міжнародної Сертифікації – авторитетний та незалежний орган зі значним досвідом робіт у сфері сертифікації.

Система менеджменту якості, що впроваджена в компанії, сприяє поліпшенню як діяльності в цілому, так і внутрішніх процесів компанії, а система менеджменту інформаційної безпеки – ефективний інструмент з виявлення основних загроз безпеки для існуючих бізнес-процесів та плануванню заходів щодо захисту інформації.

IT-компанія SQUAD Ukraine – це професійна команда, що займається дослідженнями та реалізацією проєктів у сфері найсучасніших систем безпеки розумного дому та Інтернету речей.