Органом сертифікації «Бюро Міжнародної Сертифікації» був проведений технічний нагляд у компанії Aviaservice LLC (Тбілісі, Грузія) згідно з міжнародними стандартами ISO 9001 та AS/EN 9100. Ці стандарти встановлюють вимоги до систем менеджменту якості та систем менеджменту якості в авіаційній промисловості.

Вже шостий рік поспіль авіакомпанія в процесі аудитів успішно демонструє відповідність стандартам. Аудиторами встановлено, що Aviaservice виявляє та вибирає можливості для покращення та здійснює будь-які необхідні дії, щоб виконати вимоги споживачів та підвищити їхню задоволеність. В рамках постійного покращення авіакомпанія бере до уваги такі аспекти: результати аналізу та оцінки, результати аналізу менеджменту з метою визначити чи є потреби чи можливості, які мають бути реалізовані.

Компанія успішно виконує такі операції, як: пошуково-рятувальні операції, аерофотозйомка, рекреаційні та бізнес чартери, хелі-скі та скайдайвінг, супровід будівництва з використанням вертолітних строп, технічна та матеріально-технічна підтримка.

Компанія прагне постійно оновлювати та вдосконалювати парк повітряних суден, а також забезпечувати процеси безперервного навчання та професійного розвитку свого персоналу, відповідати сучасним стандартам та виконувати безпечні польоти.

Вітаємо колектив авіакомпанії та бажаємо не зупинятися на досягнутому і прагнути до нових висот!