Будь-який бізнес сьогодні зацікавлений у роботі з контрагентами, які не завдадуть йому шкоди. Для цього нових клієнтів та партнерів потрібно вивчати ще до встановлення з ними відносин, а встановлюючи такі відносини, максимально контролювати сфери, де можуть виникнути ризики, у тому числі  пов’язані з санкційними обмеженнями (санкційний комплаєнс).

Проект концепції був розроблений міжвідомчою  робочою групою по реалізації державної санкційної політики, очолювану Юлією Свириденко, і переданий на розгляд в  РНБО

Замість оперативного реагування на виклики пропонується системний та стратегічний підхід до процесу введення санкцій. При системному підході санкції можуть давати більший ефект шляхом середньострокового та довгострокового планування,  відмітила Перша заступниця Міністра економіки. Вони стануть дійовим інструментом впливу на іноземні країни, на юридичні та фізичні особи, що причетні до війни РФ проти України.

Як захисти свій бізнес, оцінити ризики та скласти вірно договори та угоди ви можете дізнатися з курсу «Санкційний комплаєнс»